Søket etter "" ga 2068 resultater
21. mars 2024
- En utfordring at de opplever mangel på veiledning

Jusstudentene bruker mye tid på egenstudier og savner mer konstruktiv tilbakemelding fra fagansatte.

Reisebestilling

Juristforbundet har en samarbeidsavtale med Berg-Hansen om bestilling av tjenestereiser for tillitsvalgte og ansatte. Det betyr at alle jobbrelaterte reiser skal bestilles av den reisende gjennom Berg-Hansen.

Rollen som personvernombud
Mange bedrifter og organisasjoner behandler daglig store mengder personopplysninger. Disse virksomhetene kan være lovpålagt å oppnevne et personvernombud.
Hva er personvern og personopplysninger?
Se våre tre videosnutter om personvern og personopplysninger, og hvordan du skal behandle dem.
Veileder for tillitsvalgte ved behandling av personopplysninger
Juristforbundet er opptatt av å behandle medlemmenes personopplysninger på en sikker og trygg måte. I Juristforbundet lagres og behandles opplysninger om blant annet alle våre medlemmer.
Personvern
På disse sidene finner du informasjon som er viktig for deg i rollen som tillitsvalgt ved behandling av personopplysninger.